Jeśli ciągle podśpiewujesz, nieustannie myślisz o tym by lepiej mówić i śpiewać, marzy Ci się spełnienie pasji wokalnych i muzycznych.. we własnym rytmie.. to zapraszam do

Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło - zwanej w skrócie PWAJSz

Możesz podjąć naukę na stałe. Może to być Twoja przygoda na jakiś czas. Zawsze warto!

Zapewnienie ROZWOJU, SUKCESU, SZCZĘŚCIA i ZDROWIA Twojego czy Twoich dzieci, zaczyna się od pierwszego kroku. Zachęcam, by tym krokiem był wybór oferty edukacyjnej PWAJSz w zakresie kształcenia wokalnego i muzycznego.

W PWAJSz zaprojektowałam te 4 elementy R- ROZWÓJ, S-SUKCES, S-SZCZĘŚCIE i Z-ZDROWIE, krok po kroku- w ofercie programowej – czy to w formie zajęć indywidualnych, czy też grupowych a także w formie warsztatów, kursów, Studium Wokalnego Wspomagającego Edukację ( SWWE ) i wielu interdyscyplinarnych projektów muzyczno-teatralnych, koncertów i nagrań.

PWAJSz to WYJĄTKOWE miejsce na mapie instytucji kształcących wokalnie i muzycznie. Zbudowane na rzetelnej wiedzy i ogromnym doświadczeniu. Wyróżnia się jakością i możliwością bezpośredniej współpracy oraz nauki u Agnieszki Justyny Szumiło, której dorobek zawodowy pełen jest sukcesów artystycznych i dydaktycznych, z wykorzystaniem ogromnego doświadczenia i szerokiej wiedzy specjalistycznej oraz wspomagającej.

PWAJSz oferuje klientom WARTOŚĆ pod postacią ściśle spersonalizowanej oferty edukacyjnej opartej o najlepszą na świecie, ponadczasową, doskonałą dla zdrowia i optymalnego rozwoju – szkołę śpiewu - włoskiego bel canto. Gdzie podczas nauki wiedza jest stopniowana i odpowiednio dozowana, indywidualnie dla osoby uczącej się.

Dlaczego bel canto?

Wiarygodność i udowodniona skuteczność tej szkoły jest powtarzalna od kilku wieków, ponieważ jest w pełni zgodna z fizjologią głosu pracy ciała, Oparta o zasady fizyki, biologii, akustyki i wielowiekowego dorobku pedagogicznego. Gwarantuje wzrost dźwięczności, nośności, skali i barwy głosu. Dba o kondycję głosu do końca życia. Wiedzę tę można pozyskać tylko od mistrza – nauczyciela, który sam zdobył tę wiedzę i umiejętności od swojego mistrza – nauczyciela. Nie jest to dyscyplina i rodzaj wiedzy, jaki można pozyskać z Internetu, z konsultacji i książek. POMAGA!

I TO NIE TYLKO WOKALISTOM ALE TAKŻE MÓWCOM i osobom zawodowo pracujących głosem.

Bel canto ( w wolnym tłumaczeniu „piękny śpiew” ), to

  • Zdrowy, elastyczny, nośny głos

  • Niekończący się rozwój możliwości głosu

  • Spowolnienie starzenia się głosu

PWAJSz to instytucja oparta na prawdziwej pasji i osobowości jej pomysłodawcy. Prostota przekazu trudnej wiedzy wokalnej trafia tu do każdego potrzebującego od wielu lat.

Śpiew, rozwój GŁOSU– na równi z rozwojem CZŁOWIEKA, jako CAŁOŚCI – to moja pasja! Głos, ciało fizyczne i duchowe oraz nasze emocje, to przecież absolutna całość . W PWAJSz wiemy, że Twój głos zabrzmi tylko w harmonii z…. Tobą samym 

Od szczęścia uzyskanego wobec pasjonującej nauki, przy pełnym zaangażowaniu z Waszej strony, będą Państwo promienieć tym szczęściem a ponadto będziecie mogli wziąć stres – swój, dziecka, związany z zawodem(trema, słaba kondycja głosu) czy z zabieganiem ( trudności życiowe) - pod kontrolę. WARTO! Można otrzymać piękniejsze, pasjonujące, zdrowe życie. Niezależnie od tego czy śpiewacie zawodowo, czy pracujecie głosem zawodowo czy też śpiewać chcecie dla realizowania pasji – PWAJSz to miejsce dla Was. W PWAJSz wiemy, że każda osoba potrzebuje nauczania i prowadzenia dostosowanego do jej potrzeb, możliwości, wymagań, stanu zdrowia i otwartości umysłu.

W PWAJSz jest to gwarantowane.

Śpiewanie to eliksir młodości – nie tylko dla głosu ale też dla umysłu , samopoczucia i wyglądu.

W PWAJSz mądrość nauczyciela czyni naukę bezpieczną i fascynującą!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Powodzenia!

Dyrektor, Agnieszka Justyna Szumiło